Alaçatı’nın elegant, şık ve eğlenceli dinamiğini deneyimlerken aradığınız huzuru  müstakil (ikiz villa değil) olan villamızın  gizli taş duvarları arasında büyülü bir bahçede bulmaya hazır olun. Dar sokakları, sıradışı büyülü bahçeleri, harikulade mimarisi, sakızlı kurabiyeleri, berrak tertemiz denizleri ve dünya çapında rüzgar sörfü ile meşhur olan Alaçatı’da unutulmaz bir tatile hazır mısınız?

Mekân

Taş ev, ruhunuzun ihtiyacı olan sihirli sadeliği size sunarken, Alaçatı’nın renkli ve sıradışı ambiyansına sadece 8 dakika yürüme mesafesinde. Üstelik park sorunu olmaksızın. Taş Ev’i Türkiye’nin birçok şehrinde ziyaret akınına uğrayan, Atatürk Evleri’nin ev tekstili dekorasyonunu gerçekleştiren yetenekli sanatçının  benzersiz motifli perdeleri süslüyor.  Romantik donelerle dekore edilmiş kırmızı cumbalı çift kişilik odası ise, özel ve anlamlı günlerini kutlamak isteyen misafirlerimiz için özenle hazırlandı.

Alaçatı’nın meşhur mimari özellikleri kullanılarak inşa edilen villamız misafirlerimizi her sezonda evlerindeki konforda  ağırlıyor. Villamız, 3+1 olup, bir adet çift kişilik yatak, 3 tek kişilik yatak ve bir adet kanepe bulunuyor. Evimizde rahatlıkla 6 kişi kalabiliyor. İçerisinde kışları ısınmanız ve yazları ferahlamanız için 3 adet klima ve bir adet Nobo kalorifer bulunuyor.
Ayrıca villamızın eşsiz şömine özelliği sadece kendinizi değil ruhunuzu da ısıtabileceğiniz bir ayrıcalık sunmaktadır.
Bunun yanı sıra filtre kahve makinesinden mikrodalga fırına kadar tüm ihtiyaçlarınız düşünüldü. Villamız periyodik olarak bakımı yapılan size özel havuzu ve keyifli bahçesinde Alaçatı’nın eşsiz temiz havasında gerçekleştirebileceğiniz barbekü seçeneği ile hayallerinizin tatilini vadediyor.

Misafir erişimi

Misafirimiz, villamızın bütün alanına erişim sağlayabilirler.
Villamız kiralandığında tümüyle kiralanıyor.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Villa Palmiye’ye gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz, sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Ne yazık ki komşularımız gürültüye karşı çok hassastır. Bu nedenle rezervasyonunuzu onaylamadan önce lütfen ev kurallarını okuduğunuzdan emin olun.
Aynı zamanda Alaçatı’ya eğlenmek için geldiğinizi de biliyoruz!
Eğer şartlarımız size uymuyorsa üzülerek başka bir yere rezervasyon yaptırmanızı tavsiye deriz.

Hayvanları çok sevmemize rağmen misafirlerimizin alerjisi olması ihtimaline karşı ne yazık ki evimize evcil hayvan kabul edemiyoruz.

Rezervasyon için

EVALAÇATI

Alaçatı-Çeşme

+90 (501) 099 23 30
Alaçatı-Çeşme/TÜRKİYE
info@evalacati.com