Villa Harnup, Ege’nin temiz havası ve bir tablodan fırlamışçasına uzanan doğa harikaları ile iç içe bir lokasyonda, Alaçatı’nın merkezine oldukça yakın bir mesafede, misafirlerimize ihtiyaçları olan konforu ve lüksü sunmak için özenle inşa ve dekore edilmiş 7 kişilik müstakil bir villadır.

Sörfü ve doğası ile meşhur olan Ege’nin canlılığı ve doğal habitatı, Alaçatı’nın akşam eğlenceli ve kalabalık, sabah erken saatlerde sessiz ve huzur dolu sokakları ile harmonik bir tatil geçirmek istiyorsanız, hem geleneksel hem modern ögeleri bünyesinde birleştirmiş olan Villa Harnup’ta sizi keyifle misafir etmek isteriz.

Mekân

Evimizin antik eşyalarla süslenmiş iç kısmında eskiye yolculuk ederken, modern şekilde inşa edilmiş yapısıyla da rahat edeceksiniz.

Villamızın anılarınıza eşlik edecek, özenle döşenmiş ve yenilenmiş 4 adet odası bulunmaktadır.

Ana yatak odasında bir adet çift kişilik , ikinci odada iki adet tek kişilik ve diğer odalarında birer adet tek kişilik yatak misafirlerimizin konforu için titizlikle seçilerek hazırlanmıştır. Aynı zamanda, salonda bir kişinin uyuyabileceği kanepe de bulunmaktadır.

Ege mimarisine uygun inşa edilmiş evimizin toplamda 3 adet banyosu vardır. Banyolarımız üst kalite ürünlerle misafirlerimiz için yenilenmiştir.

Banyolardan birisi, ana yatak odasının içerisinde ve “ebeveyn banyo” özelliğini taşımaktadır.

Müstakil villamızın en ayrıcalıkları özelliklerinden birisi ise, villanın misafirlerimize özel havuzunun olmasıdır. Size ait bu havuzda aileniz veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilir ve bahçesinde rahatça güneşlenebilirsiniz.

Havuzumuzun bakımı misafirlerimizin sağlığı ve konforu düşünülerek düzenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bu dönem çok yoğun ve özenli bir şekilde restore edilen villamızın salonuna, size ev huzurunu ve sıcaklığına sunacak özel bir şömine inşa edilmiştir. Mevsim ne olursa olsun, bu şömine sayesinde ihtiyacınız olan huzuru ve sıcaklığı bulurken aynı zamanda, dışarıdaki havuzun da görüntüsüyle kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bahçede bulunan mangal/barbekü ile lezzetli yemekler etrafına kurulmuş keyifli sofralarda sohbet edebileceksiniz.

Misafir erişimi

Misafirimiz, villamızın bütün alanına erişim sağlayabilirler.
Villamız kiralandığında tümüyle kiralanıyor.

Dikkat edilecek diğer şeyler

Villa Harnup’a gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz, sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız!

Ne yazık ki komşularımız gürültüye karşı çok hassastır. Bu nedenle rezervasyonunuzu onaylamadan önce lütfen ev kurallarını okuduğunuzdan emin olun.
Aynı zamanda Alaçatı’ya eğlenmek için geldiğinizi de biliyoruz!
Eğer şartlarımız size uymuyorsa üzülerek başka bir yere rezervasyon yaptırmanızı tavsiye deriz.

Hayvanları çok sevmemize rağmen misafirlerimizin alerjisi olması ihtimaline karşı ne yazık ki evimize evcil hayvan kabul edemiyoruz.

Rezervasyon için

EVALAÇATI

Alaçatı-Çeşme

+90 (501) 099 23 30
Alaçatı-Çeşme/TÜRKİYE
info@evalacati.com