ROMANTIC SEA-DALYAN ÇEŞME

Bir masalın içine adım atmış gibi hissedeceğiniz bu lüks rezidansımız size eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Şehrin karmaşasından uzak, masmavi denizin kıyısında, büyülü bir dünyaya adım atmaya hazır olun. Geniş terasımız, denizin sonsuz güzelliğiyle bütünleşiyor ve göz kamaştırıcı manzaralar sunuyor.

Mekan

Rezidansımız 1+1 dir. 50 m2 kullanım alanı, açık mutfak, 1 Banyo + WC, ankastre mutfak ekipmanları, beyaz eşya, klima, otomatik panjur, terasta özel 2 şezlong, yemek masamız ve oturma grubumuz bulunuyor

DREAM SEA AND CHOIS VIEW ROOFTOP-DALYAN ÇEŞME

 

Rüyada gibi hissedeceğiniz bu muhteşem evimiz size harika bir tatil deneyimi sunuyor. Evinize adım attığınız andan itibaren, lüksün ve zarafetin kucakladığı bir atmosfer sizi karşılıyor. Geniş terasında eşsiz deniz manzarası, adeta göz alıcı bir tabloyu andırıyor. Evimiz yenidir ve Adan Z’ye özenli döşenmiştir.

 

İzmir’in muhteşem sahilleri ve doğal güzellikleri arasında, sakin ve huzur dolu bir köşe; Çeşme Dalyan bölgesi. Eşsiz doğası ve havası ile ünlü, aynı zamanda tarihi ve kültürel zenginlikleriyle de büyüleyicidir. Denizi muhteşem güzellikte ve berraktır. Dalyan, şehrin gürültüsünden kaçarak, doğanın güzellikleriyle iç içe olmak isteyenler için sakin bir liman sunar. Eşsiz manzaralar, huzur veren plajlar ve doğanın güzelliği ve sessiz sakin oluşuyla iyi bir seçenektir. Ayrıca oteller ve rezidansların yoğun olduğu lüks konaklama için olanak sağlayan bir bölgedir.

 

Rezidansımızın kendine ait plajı vardır. Bölgesi sebebi ile size, eşsiz deniz ve Sakız Adası manzarasıyla beraber, sakin ve huzurlu bir tatil sunan evimiz, aracınız ile marketlere, plajlara, iskelelere, restoranlara sağlık kuruluşlarına ortalama 6 dakika araba ile sürüş mesafesindedir. Çeşme Merkez’e ise 10 dakika sürüş mesafesindedir. Alaçatı’ya ise 20 dakikada araba ile ulaşabilirsiniz. Evimizin çevresi huzurlu yürüyüşler için uygundur.